سوالات متداول

تمامی سفارشات مشتریان به سراسر کشور بصورت رایگان ارسال می شود. 

تمامی سفارشات از طریق پست پیشتاز ارسال می شود. که بین 2 الی 3 روز کاری بدست شما می رسد . به جز سفارشاتی که در شهرستان کنگان ، بنک و تمبک باشند با پیک در همان روز کاری ارسال می شود.

در حال حاضر فروش حضوری نداریم. 

ما در فروشگاه موبوپووش تمام سعی خود را می کنیم محصولات اورجینال و اصل را در اختیار شما بگذاریم . ولی امکان دارد بعضی از محصولات بنا به درخواست مشتری و نیاز بازار کیفیت اورجینال نباشد که ما در بخش نام محصول و توضیحات محصول کیفیت محصول را برای شما گفته ایم که خریدی راحتتر داشته باشید .

اگر محصولی را سفارش دادید که در زمان رسیدن متوجه شدید محصول کار نمی کند و یا آسیب دیده است ( در صورتی که محصول شکستنی باشد مثل پاوربانک ، اسپیکر و… ) و یا اینکه اشتباهی به دست شما رسیده است . بلافاصله می توانید به بخش پشتیبانی از طریق واتسآپ و یا فرم مرجوعی کالا اطلاع دهید تا محصول را مرجوع کنید .

ضمانت بازگشت وجه به این صورت است که زمانی که شما محصولی را خریداری می کنید و بعد از خرید محصول رضایت کافی از محصول نداشته و یا به دنبال محصول دیگری بوده اید که این محصول نیاز شما را برطرف نمی کند . شما باید در بازه زمانی هفت روزه از طریق فرم مرجوعی کالا  محصول را مرجوع کرده و در خواست بازگشت وجه نمایید و یا اینکه محصول را با محصول دیگری جایگزین کنید .